top of page

כתיבה היא 20% כישרון ו-80% טכניקה

 

לכן יצרתי את בנק הדרכות הכתיבה המקוונות הגדול והמקיף ביותר בישראל, עם אוצר שלם של טכניקות כתיבה יוצרת שיטתית.

 

מתנה מיידית (כמות הכרטיסים מוגבלת - כל החוטף זוכה):

 

5 כניסות חינם להדרכות הפרימיום

5 כניסות ב-80% הנחה

10 כניסות ב-60% הנחה

50 כניסות ב-50% הנחה 

 

לאיזה מייל לשלוח לך את הכרטיסים?

 הדרכות לדוגמה:

איך לרגש | סיומי ספרים | דיאלוגים למתקדמים | דמויות אהיבות | הנוסחה ההוליוודית | עריכה בארבעה רבעים | כתיבת אקשן | עריכה באנגלית | פיתוי קוראים | אירועים מחוללים | סיפור וסיקור | סקריבנר | עריכה בפועל | תיקון קלקולים | ועוד ועוד ועוד (ועוד!)

דנה ארמא,

מחברת הספר "מקריות מתוכננת"

 

"למדתי כתיבה בכמה וכמה מסגרות. אצל לירון פיין אני מתחדשת. מאז השיעורים אצלו, הכתיבה שלי עובדת לפי טכניקות בינלאומיות, אשר עובדות על קהל הקוראים המודרני. בכל שיעור הוא מצליח לחשוף לפנינו נישה חדשה, סוג חדש של טכניקת כתיבה, אשר מהווה ריקוד חדש לדמיון היוצר שלי.

 

הוא מצליח לרתק אותנו כתלמידים, מצליח לעורר בנו את הצורך לכתוב ומשאיר אותנו עם טעם לעוד... עד לשיעור הבא. בין אם מדובר בכתיבת אקשן, רגש או תשוקה, אם יש בנו את הגרעין הקטן – הרצון לכתוב, הוא ייתן בידינו את הכלים לשפר את התוצאה".

מירון בן ארי,

מוציא בימים אלה

את ספרו הראשון, "ים גבה גלי"

 

"השיעורים עם לירון הקפיצו את רמת הכתיבה שלי בעשרות רמות, בלי להגזים, בזמן מאוד מאוד קצר. בכל שיעור לירון נותן פתרונות מעשיים בצורה הכי מפורשת וקוהרנטית שרק אפשר לבעיות שצצות במהלך הכתיבה, הרבה פעמים כאלה שפשוט לא ידעתי עליהם. פשוט אף מורה אחר לא טרח לציין אותם בפניי.

 

כל שיעור הוא על נושא מסויים (דמויות, דיאלוגים, עלילה וכו'), ובכל נושא הוא מפרק לגורמים את הבעיות העיקריות ונותן להן פתרונות. השיעורים עם לירון הם עבור מי שרוצה לכתוב ס פ ר י ם, וכל מי שנמצא בשיעורים שלו הוא אחד שרוצה לכתוב ס פ ר י ם. לא בלוגים, לא כתיבת תוכן על נושאים שלא מעניינים אתכם, ולא כתיבה על החבר לשעבר במדור יחסים. ס פ ר י ם".

שגית ברומברג,

כותבת בימים אלה את ספרה הראשון

 

 

"אתה כזה תותח!​ עשיתי כמה קורסים של כתיבה במהלך חיי. מעולם לא קבלתי את החומר בצורה כל כך מופשטת ומובנת כמו השיעורים שלך, שלא לדבר על שיעורי הערך המוסף. אז אתה תותח על ותודה רבה ויישר כוח!"

 

רסל דיקשטיין,

עורכת (מוערכת!)

 

"השתתפתי עד לפני רגע במפגש מקוון עם לירון פיין וחבורתו הנחמדה בנושא עריכה עצמית. כן, זו שרובכם לא עושים, וחבל. המחשבה שליוותה אותי לאורך כל המפגש שהיה כיפי ומסוגנן לעילא הייתה 'הלוואי וכל מי ששולח לי כתב יד לעריכה היה נחשף לעצות הנפלאות האלה.'יש הרבה דרכים לשפר ולהשביח ספר אבל אף אחד לא יעשה את זה טוב כמוכם".


 

ד"ר שירה חתומי,

כותבת בימים אלה

את ספרה הראשון (והנפלא! חכו לו)

 

"ודרך ההרצאות והשיעורים המוקלטים מצאתי עוד ועוד נושאים וחומרים שרק שיפרו את ההבנה שלי לגבי 'איך זה לכתוב באמת'. ממליצה בחום, לכל מי שמתחיל את דרכו בכתיבה, ולכל מי שכבר כותב. זה תמיד טוב לקבל עצות, רעיונות וטיפים ולגלות שאפשר גם ליהנות מהתהליך!

 

ליאורה רוזנמן,

מחברת הספרים "מעגל הקריסטל"

ו"הסוד של מנזר ז'ואר"

 

"חברים! השתתפתי עכשיו בשיעור נוסף בסדנת הכתיבה של לירון פיין. כרגיל השיעור היה מדהים. כל שיעור מוסיף נדבך, מעשיר את יכולותינו כסופרים. והכל מועבר באופן ידידותי, ברור, עם מצגות מובנות - מוצגות בעיות בכתיבה ומייד לצידן פתרונות. הכול מתובל בדוגמאות שרובנו מכירים, ויש גם פאוזות במהלך השיעור לתרגול. מומלץ!"

 

יהודית יעל תמר,

מחברת הספר "The Other One"

 

"אחד הדברים שהכי הפריעו לי לאורך חיי הכתיבה שלי הן שיחות עם מורים וכותבים אחרים שהתיחסו לכתיבה כאל משהו שקורה לך באופן רוחני ואמורפי שכזה.

 

כשהתחלתי ללמוד אצל לירון סוף סוף מצאתי מורה שלא מסתפק בדיבורים אלא מדרבן למעשים. למדתי תיאוריות וטכניקות רחבות על כתיבה כך שאפילו אם אני שוברת אותן אני מודעת אלהן. יכולתי לראות איך ההערות של לירון מנפות קלישאות וממקדות את הכתיבה בצדדים נהדרים של הדמויות שלא הייתי מודעת אליהם בכלל".

שלמה סדן,

מחבר הספר "ספרי לי עוד על מארק"

 

 

"אני קורא את הספר, שעבר תחת ידיו של לירון, ואני מתרגש ונפעם, מתוח וצוחק, והוא סוחף אותי במקצב נעלם ומטלטל אותי מחדש. כאילו פגשתי את הילד שלי אחרי שנים ואני זוכה להכיר אותו מחדש. ככה ראיתי אותו. ככה רציתי לראות אותו".

להרשמה
bottom of page