top of page

האוצר

מעל
60 
הדרכות וטכניקות כתיבה יוצרת
כל מה שרצית לדעת כדי לכתוב יותר מרתק, יותר מרגש ויותר טוב. עכשיו שלך, לנצח 

לכתוב. פשוט לכתוב, לשחק במילים, לצייר חלומות בטקסט, לרגש, לגרות, לפלרטט עם הקוראים שלך. זו המטרה - והכישרון עימו נולדת הוא רק ההתחלה. כדי לכתוב טוב, אבל ממש טוב, צריך ללמוד.

 

איך בונים עלילה חזקה מאפס? איך יוצרים דמויות שירגשו את הקוראים? איך כותבים דיאלוגים מעוררי קנאה, איך שותלים רמזים מטרימים, איך בכלל כותבים פסקאות שאי אפשר להפסיק לקרוא?

עכשיו אפשר ללמוד את כל זה מהבית, בקלות, בשישים (פלוס) שיעורי וידאו מעמיקים ומרתקים. זה ממש מולך: אוצר הידע הגדול ביותר בישראל לכתיבה יוצרת, שמתבסס על עשרות שנות ניסיון ועל טכניקות הכתיבה החזקות ביותר בעולם.

הגעתי לשיעור הזה אחרי שכבר חשבתי שאני יודעת הכל על כתיבה, או יותר נכון על איך לכתוב ספר. הבנתי שאני בעצם לא יודעת כלום. אחרי כל שיעור, אני חוזרת לטקסטים שלי ומשנה אותם לפי מה שלמדתי היום, ופתאום, הטקסט יותר נושם כזה, יותר טוב, יותר עמוק.

שרון חיון, מחברת הדואט רב המכר "הלביאה הלוחמת"

האוצר!

מה מתחשק לך לכתוב היום?

הנה כמה דוגמאות לנושאי ההדרכות. יש יותר משישים (!) כאלה, וכולם מוסברים היטב, בעל פה ובכתב, והכי טוב: אפשר לחזור אליהם שוב ושוב ושוב. ברגע שקיבלת את המפתח לתיבת האוצר, זה שלך לתמיד:

 • איך לבנות עלילות מרתקות מאפס, בלי להתאמץ

 • איך לרגש יותר בכתיבה תוך שימוש בטכניקות מוכחות

 • איך ליצור אירועים מחוללים חזקים יותר

 • איך לכתוב דיאלוגים הרבה יותר עשירים ומשכנעים

 • איך לפתח דמויות מרתקות ו"אהיבות"

 • איך לרתום את הנוסחה ההוליוודית לכתיבה מדהימה

 • איך לגייס טכניקות יצירתיות שיטתית בכתיבה

 • איך לתקן "קילקולים" בטקסט

 • איך לכתוב תיאורים שיפילו אנשים מהכסא

 • איך לערוך את עצמך ולחסוך המון זמן וכסף

 • איך לכתוב סצנות חזקות ומפעימות יותר

 • כללי כתיבת הפסקה והמשפט (שלא ידעת שיש, בכלל)

זו רק ההתחלה. יותר משישים הדרכות כתיבה על כל נושא אפשרי, מרמת המבנה עד רמת המילה, מכתיבת אקשן ועד כתיבת ממוארים, ואפילו על בחירות שיווקיות בכתיבה. כל מה שצריך לדעת. כל מה שלא חלמת שאפשר.

"ההתואר שלי הוא בספרות, מה כבר יחדשו לי?" אמרתי ובראשי עלו מאמרים תיאורתיים מסובכים למיניהם. בכל זאת,החלטתי להצטרף לשיעורים, סתם בשביל ליהנות מהתחום שאני מתחברת אליו. מהר מאוד הבנתי שאין סוף לדברים שאפשר ללמוד ולשיטות דרכן ניתן לגשת לכתיבת טקסטים. אני משתתפת במפגשי הכתיבה מזה מספר חודשים ובכל שיעור לירון מצליח להפתיע מחדש עם נושא מעניין ודרכים מקריות לבניית דמויות, דיאלוגים, נקודות מבט ועוד הרבה אחרים.

 

לירון מתמקד בדברים שבאמת חשוב לדעת, כאלה שמשפרים את הטקסט באופן מיידי ברגע שהנקודה המועברת ברורה. כמו כן, השיעורים כוללים תרגול אונליין וקבלת משובים במהלך השיעור. השיעורים מפתחים, מקיפים, כיפיים ומשאירים טעם של עוד.

אנה שץ, כותבת בימים אלה את ספרה הראשון

האוצר?

מכתיבה יוצרת לכתיבה מעשית

עברת כבר קורסים לכתיבה יוצרת? אם לא, אוצר הדרכות הכתיבה מוגדר פשוט כ"חובה" עבורך. הוא מקיף יותר מכל קורס כתיבה יוצרת (שאינו ברמה של שנתיים אוניברסיטאיות), ומאפשר לך ללמוד והשחיז את הכתיבה שלך בזמנך החופשי.

 

רגע, כן עברת קורסים לכתיבה יוצרת? מעולה. האוצר ישלים את הידע שכבר רכשת (סביר להניח שיכפיל וישלש אותו), ובעצם יהווה עבורך קורס נוסף, שונה, עם גישה למאגר מידע אדיר אליו אפשר לחזור כל פעם מחדש. הוא יישאר שלך, לתמיד.

השיעורים עם לירון הקפיצו את רמת הכתיבה שלי בעשרות רמות, בלי להגזים, בזמן מאוד מאוד קצר. בכל שיעור לירון נותן פתרונות מעשיים בצורה הכי מפורשת וקוהרנטית שרק אפשר לבעיות שצצות במהלך הכתיבה, הרבה פעמים כאלה שפשוט לא ידעתי עליהם. פשוט אף מורה אחר לא טרח לציין אותם בפניי.

מירון בן ארי, מחבר הספר "ים גבה גלי"

המחשבה שליוותה אותי לאורך כל המפגש שהיה כיפי ומסוגנן לעילא הייתה 'הלוואי וכל מי ששולח לי כתב יד לעריכה היה נחשף לעצות הנפלאות האלה".

רסל דיקשטיין, עורכת, מחברת הספר "רוחות בירושלים"

האוצר...

יש עוד הפתעות ובונוסים

כמה, לדעתך, צריכים לעלות אוצר כזה, של שישים שיעורי כתיבה מלאים כל טוב? אלה בעצם שישים שבועות של לימודים. שנתיים אוניברסיטאיות.

 

אחד התענוגות הגדולים שלי הוא ללמד את החומר, שבוע אחר שבוע, שנה אחרי שנה. זה אושר גדול עבורי, וגם התלמידים שלי נהנים. זה אפילו לא ממש יקר. אפשר להצטרף לשיעורי הכתיבה שלי (כל שבוע, בכיתה מקוונת), בעלות סבירה של 156 ש"ח לחודש.

אבל אם תיבת האוצר שלך, אפשר לקבל את השנה חינם. 

 

בונוס #1: כניסה שנתית חינם למועדון כתב LIVE

שווי החברות במועדון (ריאלי): 1872 ש"ח

 

במועדון כתב LIVE אפשר להשתתף בשיעורי כתיבה חיים, שחלקם חוזר על הנושאים שבתיבת האוצר - וחלקם חדשים. אפשר לשאול שאלות, להשתתף בתרגילים, לקבל עריכה חיה על הטקסט שלך ולהיות חלק מקבוצת כתיבה תוססת ודינמית. 1872 ש"ח מתנה עבורך.

 

בונוס #2: מפגש עורך איתי

שווי המפגש: 600 ש"ח (כמות מוגבלת)

ניהלתי כבר מפגשים רבים כאלה בעבר, ואני מנהל אותם מדי שבוע. שולחים לי טקסט, אני מעיין, ובפגישה אני מסביר מה, לדעתי, צריך לעשות איתו ואיך להתקדם. ההערות מתקבלות ברמת הסיפור וברמת הסגנון. המפגשים נערכים במודיעין, וניתן גם בוועידת וידאו. 600 ש"ח מתנה עבורך.

בונוס #3: מיני-קורס אמזון 2018

שווי המתנה (ריאלי): 2,997 ש"ח  

איך נכנסים לאמזון היום? מה צריך לדעת כדי להעלות לשם ספרים באנגלית? איך משתמשים בה כבית דפוס כדי להדפיס ספרים בעברית?  ואולי הכי חשוב, איך מקדמים לבד את הספר שלך, בלי להיות תלויים באף אחד? אם יש לך כיום ספר באמזון, או שזה בתכניות שלך - מדובר בקורס חובה.  2,997 ש"ח מתנה עבורך.

סך כל הבונוסים והמתנות שמחכים לך בתיבת האוצר:

1872 +

600 +

2997 

5469 ש"ח במתנה

את לירון מצאתי אחרי ים של חיפושים. והייתי ספקנית, וחששתי שהוא עוד אחד מאלו שמבטיחים. ואני שונאת הבטחות שווא. שנה התקרבתי, בחנתי, עמדתי על טיבו מרחוק עד שעשיתי את הצעד ונרשמתי.

 

באיטיות ראיתי איך הוא מגלה את הסודות שמאחורי המילים. איך בנדיבות הוא מציע את הכלים לכתוב טוב יותר, עמוק יותר, מרגש יותר. הוא כביכול צועד עם פנס ענקי ומאיר את הדרך ונותן לנו להתנסות ועומד ומכוון ומתקן ומקשיב ומציע. ואני יודעת ומרגישה שאני לומדת. וכל שיעור שעובר אני מופתעת עד כמה לא ידעתי ועד כמה זה יכול להיות פשוט יותר.

 

אז לירון, אני מקווה שאתה יודע שהשיעורים איתך הם אחת המתנות השוות ביותר שאני מעניקה לעצמי כדי לכתוב טוב יותר, כדי שהמילים שלי יגעו. אתה פשוט המורה הכי טוב שיכולתי לבקש.

יעל בן משה, עובדת כעת על הוצאת ספרה הראשון

האוצר:

עכשיו שלך. בקליק אחד

נעשה את זה קצר. מחיר האוצר, שישים (פלוס!) שיעורי כתיבה שיעזרו לך לרגש את הקוראים שלך ולהרשים במיומנות נפלאה, הוא 1997 ש"ח.

אבל רק עד לתחילת יולי אפשר לקבל את האוצר - ואת כל הבונוסים שבתוכו (5,469 ש"ח, להזכיר) בעלות חד פעמית של 997 ש"ח בלבד - או 12 תשלומים של 197 ש"ח. 

זה פחות מחצי מחיר, וזה קורה רק בהשקה החד פעמית הזו. לאחריה המחיר יחזור לנורמלי (1997 ש"ח, גם לא יקר במיוחד לכזה אוצר).

ולא לשכוח את הבונוסים!

 

בונוס #1: כניסה שנתית למועדון כתב LIVE

שווי החברות במועדון (ריאלי): 1872 ש"ח

בונוס #2: מפגש עורך איתי

שווי המפגש: 600 ש"ח (כמות מוגבלת)

בונוס #3: מיני-קורס אמזון 2018

שווי המתנה (ריאלי): 2,997 ש"ח  

סך כל הבונוסים והמתנות שמחכים לך בתיבת האוצר:

1872 +

600 +

2997 

5469 ש"ח במתנה

מחיר ההשקה

997 ש"ח בלבד

כניסה מיידית אל האוצר וכל הבונוסים במחיר ההשקה המיוחד:

מחיר רגיל:

197 ש"ח. 12 תשלומים

קנייה בטוחה: יש לך 14 יום לפתוח את האוצר, לראות את השיעורים, ולהתנסות. אם לא יתאים לך - אפשר לבטל ולקבל החזר מלא ומיידי.

bottom of page